Välj klubb:

Välj lopp:

Preliminär startlista SUC Kungälv-Ryrsjön 17/8 2019

 
Lopp:1Starttid:11:00Pojkar -04Försök 1 200 mGul
1
2
3Albin NordbakkKungälv
4Melker FrankeHuskvarna
5
6Lars AnderssonLidköping
7Jakob HedlundLidköping
8
9
 
Lopp:2Starttid:11:03Pojkar -04Försök 2 200 mGul
1
2Olle Hugoson Örkelljunga
3Isak PerssonHalmstad
4David NilssonKungälv
5Hugo JohanssonHuskvarna
6Daniel JohanssonKarlstad
7Ludvig NordbergHalmstad
8
9
 
Lopp:3Starttid:11:10Flickor -08Final 200 mGul
1Liv ManserKungälv
2Felicia NybergKungälv
3Lily JansbergerLidköping
4
5Maja BergströmBengtsfors
6Lovisa BengtzingKarlstad
7Sabina GustafssonLidköping
8Linnea HättanderKungälv
9Meja ArvidssonHuskvarna
 
Lopp:4Starttid:11:15Pojkar -08Final 200 mGul
1Felix LindmarkKungälv
2Storm SiverbrantKungälv
3Ludvig BergHuskvarna
4Sigge EklöfÖrebro
5Oskar BergkvistNäset
6Oliver LövbergLödde
7Frode KedénLidköping
8Tor ManserKungälv
9Oskar TerstadKungälv
10Kim RylanderHuskvarna
 
Lopp:5Starttid:11:20Flickor -07Final 200 mGul
1
2Ida WahlströmHuskvarna
3Linnea JohanssonHalmstad
4Rut SteningKungälv
5
6
7
8
9
 
Lopp:6Starttid:11:20Pojkar -07Final 200 mGul
1
2
3
4
5Linus NybergKungälv
6Truls DavidssonKarlstad
7Tim EdelbergLödde
8Ingemar ErikssonLidköping
9
 
Lopp:7Starttid:11:25Flickor -06Final 200 mGul
1Moa NilssonLödde
2Tyra SivtoftLödde
3Vendela LövbergLödde
4Olivia LarssonLidköping
5Nelly TyrebrantLödde
6Emilia NilssonKungälv
7Minna JansbergerLidköping
8Hanna LindHalmstad
9
 
Lopp:8Starttid:11:30Pojkar -06Final 200 mGul
1Hannes VärendhLödde
2Rasmus GustafssonLidköping
3Alfons GustafssonHuskvarna
4William HättanderKungälv
5Victor AnderssonÖrkelljunga
6Axel Nilvéus OlofssonMalmö
7Gustav ClaessonVäxjö
8Hugo ArtigLidköping
9
 
Lopp:9Starttid:11:35Flickor -05Final 200 mGul
1
2Towa LaagenLidköping
3Andrea ToruddHalmstad
4Elsa BirathBråviken
5Ida KlahrHuskvarna
6Sandra GyllströmÄngelholm
7Elin SvärdhagenLidköping
8
9
 
Lopp:10Starttid:11:40Pojkar -05Final 200 mGul
1Neo ErikssonHalmstad
2Elias WalleråÖrebro
3Oliver WalleråÖrebro
4Axel AnderssonLidköping
5Daniel AnderssonLidköping
6Leo JohanssonHalmstad
7Emil OlssonLidköping
8Isac PerssonÄngelholm
9Jonathan PerssonÄngelholm
 
Lopp:11Starttid:11:45SULC K1 DamFinal 200 mGul
1
2
3
4Irene NilssonKungälv
5Åsa LarsonLödde
6Jenny LindmarkKungälv
7Gunnel NordbakkKungälv
8Angelica ManserKungälv
9
 
Lopp:12Starttid:11:50Veteraner H45Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7
8
9Jens ThorildKK Bris
 
Lopp:13Starttid:11:50Veteraner H70Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 
Lopp:14Starttid:11:50SULC K1 HerrFinal 200 mGul
1
2Joel BirathBråviken
3Christian KlahrHuskvarna
4Anders OlssonÖrkelljunga
5Henrik JohanssonHalmstad
6Björn JohanssonHuskvarna
7Henrik CarlssonKarlstad
8
9
 
Lopp:15Starttid:11:55Flickor -04Final 200 mGul
1
2
3Linnea JonssonLödde
4Clara LundbergLidköping
5Moa ShawLidköping
6Alma HansenÖrkelljunga
7Isabelle HättanderKungälv
8
9
 
Lopp:16Starttid:12:00Flickor -03Final 200 mGul
1
2Elin Larsson LundstedtLidköping
3Emelie BirathBråviken
4Matilda WöhrerBengtsfors
5Emelie FergusonÖrebro
6Signe ClaessonVäxjö
7
8Alva SvärdhagenLidköping
9Luise SackbrookJönköping
 
Lopp:17Starttid:12:05Pojkar -03Final 200 mGul
1
2
3
4Didrik TallvingBråviken
5Hannes WalleråÖrebro
6
7
8
9
 
Lopp:18Starttid:12:05D18 K-1Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7Agnes KlahrHuskvarna
8Emilia LundgrenLidköping
9
 
Lopp:19Starttid:12:10H18 K-1Final 200 mGul
1
2Jean-Michel BravoVäxjö
3Axel SvenssonLödde
4Eric HedinKarlstad
5Jesper JohanssonKarlstad
6Alfred LundbergLidköping
7Zakarias LundgrenLidköping
8
9
 
Lopp:20Starttid:12:10H21 K-1Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7
8Oscar LundbergLidköping
9
 
Lopp:21Starttid:12:15Pojkar -04B-Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 
Lopp:22Starttid:12:20Pojkar -04Final 200 mGul
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 
Lopp:23Starttid:13:30Flickor -07Final 1250 mGul
32Rut SteningKungälv
33Linnea JohanssonHalmstad
34Ida WahlströmHuskvarna
 
Lopp:24Starttid:13:30Flickor -08Final 1250 mGul
1Liv ManserKungälv
2Felicia NybergKungälv
3Lovisa BengtzingKarlstad
4Maja BergströmBengtsfors
5
6Sabina GustafssonLidköping
7Linnea HättanderKungälv
8Meja ArvidssonHuskvarna
 
Lopp:25Starttid:13:30Pojkar -08Final 1250 mGul
20Oskar TerstadKungälv
21Tor ManserKungälv
22Frode KedénLidköping
23Oliver LövbergLödde
24Oskar BergkvistNäset
25Sigge EklöfÖrebro
26Ludvig BergHuskvarna
27Storm SiverbrantKungälv
28Felix LindmarkKungälv
29Kim RylanderHuskvarna
 
Lopp:26Starttid:13:30Pojkar -07Final 1250 mGul
38Linus NybergKungälv
39Ingemar ErikssonLidköping
40Tim EdelbergLödde
41Truls DavidssonKarlstad
 
Lopp:27Starttid:13:45Flickor -05Final 2500 mGul
67Towa LaagenLidköping
68Elin SvärdhagenLidköping
69Sandra GyllströmÄngelholm
70Ida KlahrHuskvarna
71Elsa BirathBråviken
72Andrea ToruddHalmstad
 
Lopp:28Starttid:13:45Flickor -06Final 2500 mGul
45
46Hanna LindHalmstad
47Minna JansbergerLidköping
48Vendela LövbergLödde
49Nelly TyrebrantLödde
50Emilia NilssonKungälv
51Tyra SivtoftLödde
52Olivia LarssonLidköping
53Moa NilssonLödde
 
Lopp:29Starttid:13:45Pojkar -05Final 2500 mGul
76Emil OlssonLidköping
77Daniel AnderssonLidköping
78Isac PerssonÄngelholm
79Leo JohanssonHalmstad
80Elias WalleråÖrebro
81Oliver WalleråÖrebro
82Neo ErikssonHalmstad
83Jonathan PerssonÄngelholm
84Axel AnderssonLidköping
 
Lopp:30Starttid:13:45Pojkar -06Final 2500 mGul
57William HättanderKungälv
58Gustav ClaessonVäxjö
59Axel Nilvéus OlofssonMalmö
60Victor AnderssonÖrkelljunga
61Hannes VärendhLödde
62Alfons GustafssonHuskvarna
63Hugo ArtigLidköping
 
Lopp:31Starttid:14:10Flickor -03Final 2500 mVit
42Alva SvärdhagenLidköping
43Signe ClaessonVäxjö
44Emelie BirathBråviken
45Emelie FergusonÖrebro
46Matilda WöhrerBengtsfors
47
48Elin Larsson LundstedtLidköping
49Luise SackbrookJönköping
 
Lopp:32Starttid:14:10Flickor -04Final 2500 mVit
20Linnea JonssonLödde
21Moa ShawLidköping
22Clara LundbergLidköping
23Isabelle HättanderKungälv
 
Lopp:33Starttid:14:10Pojkar -03Final 2500 mVit
52Didrik TallvingBråviken
53Hannes WalleråÖrebro
 
Lopp:34Starttid:14:10Pojkar -04Final 2500 mVit
27Albin NordbakkKungälv
28Olle Hugoson Örkelljunga
29
30Isak PerssonHalmstad
31David NilssonKungälv
32
33Hugo JohanssonHuskvarna
34Melker FrankeHuskvarna
35Lars AnderssonLidköping
36Daniel JohanssonKarlstad
37Jakob HedlundLidköping
38Ludvig NordbergHalmstad
 
Lopp:35Starttid:14:35D18 K-1Final 5000 mVit
57Emilia LundgrenLidköping
58Agnes KlahrHuskvarna
 
Lopp:36Starttid:14:35Veteraner D45Final 5000 mVit
73Åsa LarsonLödde
 
Lopp:37Starttid:14:35H18 K-1Final 5000 mVit
62Axel SvenssonLödde
63Jean-Michel BravoVäxjö
64Alfred LundbergLidköping
65Eric HedinKarlstad
66Jesper JohanssonKarlstad
67Zakarias LundgrenLidköping
 
Lopp:38Starttid:14:35Veteraner H45Final 5000 mVit
75Jens ThorildKK Bris
 
Lopp:39Starttid:14:35Veteraner H70Final 5000 mGul
78


Startlistor för stafetten kommer på lagledarmötet.